Kategorie sklepu

Lody rzemieślnicze

Produkt mrożony
LODY RZEMIEŚLNICZE KLASYCZNE oreo 4 kg
138.00 zł netto
144.90 zł brutto
Produkt mrożony
LODY RZEMIEŚLNICZE KLASYCZNE sorbet banan-truskawka 4 kg
138.00 zł netto
144.90 zł brutto
Produkt mrożony
LODY RZEMIEŚLNICZE KLASYCZNE biszkopt z karmelem 4 kg
138.00 zł netto
144.90 zł brutto
Produkt mrożony
LODY RZEMIEŚLNICZE KLASYCZNE ser koryciński 4 KG
138.00 zł netto
144.90 zł brutto
Produkt mrożony
LODY RZEMIEŚLNICZE KLASYCZNE snickers 4 kg
138.00 zł netto
144.90 zł brutto
Produkt mrożony
LODY RZEMIEŚLNICZE KLASYCZNE sorbet lemoniada 4 kg
138.00 zł netto
144.90 zł brutto
Produkt mrożony
LODY RZEMIEŚLNICZE KLASYCZNE śmietanka 4 KG 
138.00 zł netto
144.90 zł brutto
Produkt mrożony
LODY RZEMIEŚLNICZE KLASYCZNE czekolada 4 KG 
138.00 zł netto
144.90 zł brutto
Produkt mrożony
LODY RZEMIEŚLNICZE KLASYCZNE pina colada 4 kg
138.00 zł netto
144.90 zł brutto
Produkt mrożony
LODY RZEMIEŚLNICZE KLASYCZNE truskawka 4 KG 
138.00 zł netto
144.90 zł brutto
Produkt mrożony
LODY RZEMIEŚLNICZE NA BOGATO bakaliowe 4 KG
150.00 zł netto
157.50 zł brutto
Produkt mrożony
LODY RZEMIEŚLNICZE NA BOGATO słony karmel 4 KG 
150.00 zł netto
157.50 zł brutto
Produkt mrożony
LODY RZEMIEŚLNICZE NA BOGATO kokos z mango 4 KG
150.00 zł netto
157.50 zł brutto
Produkt mrożony
LODY RZEMIEŚLNICZE NA BOGATO chia z wanilią 4 KG
150.00 zł netto
157.50 zł brutto
Produkt mrożony
LODY RZEMIEŚLNICZE PREMIUM wegańska truskawka na mleczku kokosowym 4 kg
158.00 zł netto
165.90 zł brutto
Produkt mrożony
LODY RZEMIEŚLNICZE PREMIUM sorbet malina z miętą 4 kg
158.00 zł netto
165.90 zł brutto

Słodkie zakupy z Hurtownią Zamówlody.pl są bardzo proste i wygodne!

Dowiedz się pierwszy o naszych nowościach i promocjach

Słodkie zakupy są proste

Metody płatności

Oferujemy swoim Klientom możliwość wyboru sposobu płatności, w zależności od
preferencji i dostępności danego środka płatniczego

Informacje o dostawie

Hurtownia Zamówlody.pl dba o to, aby zamówienia lodów rzemieślniczych i produktów
suchych były oddzielane i wysyłane w sposób bezpieczny i efektywny.

Dowiedz się pierwszy o naszych nowościach i promocjach

Lody rzemieślnicze hurt – wyjątkowe smaki

W naszej hurtowni stawiamy na wyjątkowość. Dlatego oferujemy szeroki wybór lodów rzemieślniczych w sprzedaży hurtowej. Znajdziesz u nas zarówno klasyczne smaki, takie jak wanilia, truskawka czy czekolada, jak i te bardziej wyszukane, jak pistacja czy nutella. Każdy z nich jest zachwycający w smaku, ponieważ powstał z najwyższej jakości surowców. Wiemy, że lody to ulubiona słodycz niejednej osoby. Właśnie dlatego zależy nam na tym, aby zamawiane u nas lody rzemieślnicze w hurcie spełniały te najwyższe standardy. Nasz asortyment lodów rzemieślniczych to wynik wieloletniego doświadczenia. Łączymy w nim zamiłowanie do rzemiosła i kulinarnej sztuki z nowoczesnymi technikami produkcji. W produkcji wykorzystywane są naturalne składniki, dzięki czemu zawsze można osiągnąć oczekiwany smak. Jesteśmy przekonani, że dzięki zamówionym u nas lodom uatrakcyjnisz swoją ofertę dla swoich klientów, dając im możliwość skosztowania prawdziwy smaków, które zapadną w pamięć na długo. Wierzymy, że Twoi klienci docenią różnorodność i oryginalność poszczególnych wariantów, co pozwoli na zwiększenie ich zadowolenia. Dzięki temu zawsze z przyjemnością wrócą do Twojego lokalu!

Lody rzemieślnicze hurtownia – najwyższa jakość produktów

Nasza hurtownia oferuje lody rzemieślnicze stworzone z pasją, doświadczeniem i wyjątkową dbałością o detale. Jesteśmy świadomi, że jakość jest jednym z kluczowych czynników decydujących o wyborze dostawcy. Dlatego robimy wszystko, aby nasze produkty były nie tylko smaczne, ale też wykonane z najwyższej klasy surowców. Każda partia lodów jest starannie sprawdzana od momentu doboru składników przez proces produkcji, aż po gotowy produkt. W naszej pracy stawiamy na precyzję i konsekwencję, by każda dostawa była równie doskonała jak poprzednia. Posiadamy szeroki asortyment smaków od tradycyjnych po bardziej wyszukane i niekiedy egzotyczne. Dzięki temu możemy dopasować ofertę do Twoich potrzeb, niezależnie od profilu Twojego biznesu. Lody rzemieślnicze hurtownia to doskonały wybór dla każdego, kto potrzebuje złożyć większe zamówienie, ale jednocześnie chce mieć pewność, że nie straci na jakości. Lody rzemieślnicze wysyłane są do klientów w całej Polsce i doskonale sprawdzają się zarówno w kawiarniach, lodziarniach, restauracjach, jak i podczas organizowanych eventów i ważnych spotkań.

Lody rzemieślnicze hurt – atrakcyjna cena dla Twojego biznesu

Rozumiemy, że cena to jedno z kluczowych kryteriów, które biorą pod uwagę nasi klienci. Dlatego nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była nie tylko atrakcyjna pod względem jakości, ale również cenowo. Lody rzemieślnicze w sprzedaży hurtowej to inwestycja, która zwróci się pod postacią zadowolenia Twoich klientów. Traktujemy każdego naszego partnera indywidualnie, dlatego jesteśmy w stanie dostosować ofertę do Twoich potrzeb i możliwości. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, zawsze dążąc do tego, aby nasza oferta była jednocześnie konkurencyjna i opłacalna. Wierzymy, że nasze lody rzemieślnicze to produkt premium, który warto mieć w asortymencie swojego lokalu. Jednak dla nas jakość nie musi oznaczać wygórowanych cen. Staramy się, aby nasze ceny były dostosowane do realiów rynku, uwzględniając jednocześnie trud i pasję wkładaną w produkcję każdego wariantu lodów. Nie zwlekaj więc, skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty. Przekonaj się, że cena lodów rzemieślniczych dostępnych w hurcie to propozycja, która jest godna Twojej uwagi.

Rzemieślnicze lody – idealne do kawiarni i lodziarni

Rzemieślnicze lody od lat cieszą się niezwykłą popularnością. To dzięki nim wiele kawiarni i lodziarni przyciąga stałych i nowych klientów, którzy zawsze zachwalają zamówione porcje lodów i zwracają uwagę na ich jakość i intensywność smaku. Właśnie do takich miejsc chcielibyśmy dostarczać nasze wyjątkowe produkty, bo wierzymy, że są one kluczem do sukcesu każdego biznesu gastronomicznego. Dzięki różnorodności smaków i wysokiej jakości Twoi klienci poczują prawdziwe bogactwo doznań, które z pewnością będą chcieli niejednokrotnie powtórzyć. Zadowoleni klienci zawsze wracają i nie inaczej jest w przypadku biznesów gastronomicznych. Właśnie dlatego powinieneś zwracać uwagę na to, w jakich miejscach składasz zamówienia i wybierać jedynie te z najlepszą renomą i latami działalności na rynku. Rzemieślnicze lody to nie tylko doskonały produkt. To też uwypuklenie charakteru Twojego miejsca, a nawet stworzenie unikalnego, niepowtarzalnego klimatu. Z nimi klient nie będzie czuł, że jest w kolejnej takiej samej kawiarni czy lodziarni. Będzie wiedział, że jest w miejscu wyjątkowym. Jeżeli szukasz więc sposobu na ożywienie swojej oferty, rozważ wprowadzenie do niej rzemieślniczych lodów. Oferują one niezwykłe smaki, najwyższą jakość i nieskończone możliwości kombinację, które z pewnością przyciągną nowych klientów. Sprawdź, jak nasze lody mogą wpłynąć na Twój biznes! Lata doświadczenia mówią same za siebie, a my jesteśmy pewni, że Twoi klienci pochwalą dostępne u Ciebie lody!